Jdi na obsah Jdi na menu
 


V pátek jsme opět vyrazili na Slovensko, tentokrát jsme si chtěli odvézt holky domů. Prázdniny pomalu končí, tak aby se trochu zcivilizovaly a panička má konečně taky dovolenou.

Obrazek

Tak tady jsme míjeli takové zařízení, kam se doufám nikdy nedostanu, je to hotel pro psy, než stačil foťák zareagovat, byli jsme naštěstí v trapu. Ale já mám tu výhodu, že mě berou všude sebou, ale pššššt, ať to nezakřiknu.

Obrazek

My zastavili o kus dál, kde jsem se mohl pořádně protáhnout. Zase byli všude cítit myši a jednu díru jsem jim řádně rozhrabal.

Obrazek

Obrazek

Na Slovensku jsem dostal velikááánskou kost, nejdřív jsem nevěděl co s ní, ale jak jsem na to přišel......

Obrazek

Cestou domů jsme měli parádní výhled na hrad Buchlov, kdyby jsme nejeli ještě na chalupu, tak by tam byla bývala určitě zastávka.

Obrazek

My se ale proběhli u jiného motorestu a narazili tam na medvědy, naštěstí byli dřevění. Akorát panička omdlévala, protože mě na Slovensku krásně vyčesala a já vlítl do lesa. Byl jsem opět samá větvička a listí. Už mi začala i vyhrožovat, že mi tu okrasu vezme Já se ale zatím nebojím, nemohla by tak přece se mnou na výstavy....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ale to už jsme dorazili na chalupu, kde jsem opět hrabal myší díry, hned jsem měl hnědej čumák od hlíny, to abych vypadal úplně stylově. Jako pravej lovečák přece nemůžu vypadat jako načesanej gaučák. To musí panička přece pochopit.

Obrazek

Jééé, paprika, dej mi ochutnat, to já moc rád. Zeleninku můžu v jakémkoliv množství.

Obrazek

I hrozny už konečně dozrály, nevěděl jsem do čeho se pustit dřív. Na chalupě je ráj, tady se mě hóóódně líbí.

Obrazek

Akorát paničku chytl zase rapl a zkoušela mě učit slalom, bezvýsledně a to mě před tím zkoušeli dávat PAC, taktéž bez výsledku. Prej jsem "blbej výstavní pes". To teda panička přehnala.

Obrazek

A zde se s vámi loučím, neboť děda ugriloval "BOBÍKA".